w w w . K a s y F i s k a l n e K a t o w i c e . p l

KASY FISKALNE KATOWICE

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I SERWIS KAS FISKALNYCH

FIRMA


W poszukiwaniu odpowiedniej kasy fiskalnej

Kasy fiskalne są integralną częścią handlu detalicznego. Opatentowane w drugiej połowie XIX wieku kasy fiskalne szybko zaczęły żyć własnym życiem – aż w końcu doszły do formy, którą znamy dzisiaj. Nasza firma jest jedną z najlepszych w kraju działających w branży kas fiskalnych. W ramach naszej oferty znajdują się liczne kasy, które potrafią zaspokoić potrzeby klientów z różnorakich branż. Również i Państwo szukając odpowiedniej kasy fiskalnej do sklepu czy innej instytucji, w której jest wymagana – znajdziecie takową u nas. Nasze kasy fiskalne są niezawodne, ponieważ:

  • pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i renomowanych producentów,
  • korzystają z nowinek technologii, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardziej efektywne,
  • mają ergonomiczny kształt, co sprawia że ich użytkowanie jest na wysokim poziomie komfortu,
  • oferujemy modele stacjonarne, jak i mobilne – to sprawia, że każdy może wybrać tą bardziej dogodną dla siebie opcję.

        Kasy fiskalne Katowice - Firma       Kasy fiskalne Katowice - Firma       Kasy fiskalne Katowice - Firma

Nasza kasa – Państwa satysfakcja

Na naszych kasach nikt nie musi łamać paznokci jednocześnie naciskając przyciski, naszych kas nie dotyczą te i innego rodzaju problemy. Nasze kasy fiskalne są całkowicie skomputeryzowane – możesz wybierać modele mniej i bardziej zaawansowane. Takie skuteczne modele to mądra inwestycja, która pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. To usprawnienie procesu sprzedaży produktów i usług – z którego także i Państwo mogą dzisiaj skorzystać.

Skanery kodów kreskowych a może drukarki paragonów? Również modele wzbogacone o takie funkcje znajdą Państwo w ofercie naszej firmy – to dzięki nim sprzedaż będzie szła gładko i przyjemnie.