w w w . K a s y F i s k a l n e K a t o w i c e . p l

KASY FISKALNE KATOWICE

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I SERWIS KAS FISKALNYCH

KASY FISKALNE KATOWICE, SOSNOWIEC, CHORZÓW, MYSŁOWICE, TYCHY, RUDA ŚLĄSKA

KASY FISKALNE DLA FIRM HANDLOWYCH

Kasy fiskalne dla firm handlowych Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda ŚląskaEleganckie kasy fiskalne są produktem szczególnie pożądanym przez firmy handlowe, które mają bezpośredni kontakt z Klientami i zależy im na tym, by takowe urządzenia były nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale i estetyczne i ergonomiczne. 

Eleganckie kasy fiskalne są produktem szczególnie pożądanym przez firmy handlowe, które mają bezpośredni kontakt z Klientami i zależy im na tym, by takowe urządzenia były nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale i estetyczne i ergonomiczne. W związku z tym, że każdy sprzedający, którego wyszły poza ustalony przez ministra finansów próg muszą mieć kasy fiskalne – warto sprawić, by taka inwestycja była jak najlepiej przemyślana i warta wydanych złotówek.                              

 Czytaj więcej

KASY FISKALNE DLA FIRM USŁUGOWYCH

Kasy fiskalne dla firm usługowych, Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

Oferta, którą chcemy dzisiaj Państwu przedstawić jest wyjątkowa, bowiem zawiera nie tylko zwykłe kasy fiskalne, ale też te wyjątkowe, wyspecjalizowane, zrobione z myślą o specjalnych potrzebach firm usługowych. Bez względu na to, jakie Państwo usługi oferują – kasa fiskalna jest wymogiem, dlatego warto bliżej zapoznać się z tym tematem, by zainwestować w tej najwłaściwsze. Oczywiście nasz wysoce wyszkolony personel jest do Państwa usług i z chęcią pomoże w dobrze, natomiast już w tym miejscu pragniemy przybliżyć kilka najważniejszych cech, którymi powinny się wyróżniać kasy fiskalne dla firm usługowych na tle innych. Z przyjemnością postaramy się dostosować kasę do Państwa potrzeb i preferencji czy też dysponowanego budżetu.                         

 Czytaj więcej

KASY FISKALNE DLA PRAWNIKÓW

Kasy fiskalne dla prawników Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda ŚląskaNa rynku kas fiskalnych zaczęły się pojawiać coraz to nosze i bardziej eleganckie propozycje kas fiskalnych dla prawników. Nic dziwnego, bo wkrótce również i tą grupę zawodową będzie obowiązywało prowadzenie ewidencji fiskalnej. Decyzja ta obejmuje nie tylko zawody prawnicze, ale także i inne - dentystyczne, lekarskie, kosmetyczne, gastronomiczne czy też mechaniczne. Jednak w tym miejscu pragniemy się skupić na prawnikach. Nasza firma bowiem oferuje specjalnie dostosowane do tego zawodu modele – wszelkie objęte serwisem. Zanim jednak przejdziemy do sedna zwróćmy jeszcze uwagę na kilka faktów.                           

 Czytaj więcej


KASY FISKALNE DLA LEKARZY

Kasy fiskalne dla lekarzy Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

Elegancka kasa fiskalna to nie wszystko, szczególnie w przypadku, gdy chodzi o taką wymagającą grupę zawodową, jaką są lekarze. W odpowiedzi na potrzeby naszych szanownych klientów uzupełniliśmy swoją ofertę o atrakcyjne, solidne i niezawodne kasy fiskalne dla lekarzy. Jak wiadomo – obowiązek ewidencjonowania to kwestia, od której nie można uciec. Zatem lepiej będzie, jeśli każdy sobie ułatwi tego realizację jak najbardziej. Dzięki naszej ofercie drodzy Państwo możecie szybko wyposażyć swój gabinet lekarski bądź dentystyczny w najlepszy do tego celu model. Oto kilka cech, którymi wyróżniają się prezentowane przez nas kasy fiskalne na tle innych.                      

 Czytaj więcej

KASY FISKALNE DLA FRYZJERÓW

Kasy fiskalne dla fryzjerów Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

Wraz z nadejściem marca 2015r. również grupa zawodowa, jaką są fryzjerki i fryzjerzy, będzie musiała rozpocząć pracę wraz z ewidencjonowaniem za pomocą kas fiskalnych. Biorąc pod uwagę wszelkie specyficzne potrzeby wynikające z tego charakteru pracy przygotowaliśmy w swojej ofercie propozycje dedykowane specjalnie dla salonów fryzjerskich. 

Drodzy Państwo nie czekajcie aż okres przejściowy się skończy! Już dzisiaj warto zapoznać się z nowymi przepisami. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę, gdzie mogą Państwo                             

 Czytaj więcej