w w w . K a s y F i s k a l n e K a t o w i c e . p l

KASY FISKALNE KATOWICE

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I SERWIS KAS FISKALNYCH

KASY FISKALNE DLA FRYZJERÓW KATOWICE, SOSNOWIEC, CHORZÓW, MYSŁOWICE, TYCHY, RUDA ŚLĄSKA


     Kasy fiskalne dla fryzjerów Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Kasy fiskalne dla fryzjerów Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Kasy fiskalne dla fryzjerów Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

Wraz z nadejściem marca 2015r. również grupa zawodowa, jaką są fryzjerki i fryzjerzy, będzie musiała rozpocząć pracę wraz z ewidencjonowaniem za pomocą kas fiskalnych. Biorąc pod uwagę wszelkie specyficzne potrzeby wynikające z tego charakteru pracy przygotowaliśmy w swojej ofercie propozycje dedykowane specjalnie dla salonów fryzjerskich.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!

  • Oferowane przez nas kasy fiskalne mają piękny design, dzięki czemu wpiszą się w stylową aranżację salonu fryzjerskiego.
  • Polecamy modele o mniejszych rozmiarach, gdyż takowe nie zabierają sporo cennego miejsca.
  • Nasze kasy to także wydajny akumulator, co pozwala na długi czas pracy bez konieczności podłączania do źródła energii.
  • Modele są nowoczesne i wzbogacone o wiele przydatnych opcji, które ułatwiają pracę.
  • Cechuje je także najwyższą jakość wykonania.
  • Ergonomiczny kształt kas to gwarancja wygodnego ich użytkowania.

Drodzy Państwo nie czekajcie aż okres przejściowy się skończy! Już dzisiaj warto zapoznać się z nowymi przepisami. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę, gdzie mogą Państwo dogłębnie zaznajomić się z proponowanymi przez nas urządzeniami i dobrać to najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Co ważne, zachęcamy również do tego, by skorzystać z naszej porady – z chęcią podpowiemy która kasa będzie najlepiej dostosowana do Państwa oczekiwań.

Dlatego warto nawet teraz poznać prezentowane kasy fiskalne dla fryzjerów jak najlepiej i jak najbliżej! Tylko dobrze wybrana kasa podniesie jakość Państwa usług – warto więc właśnie w taką zainwestować.