w w w . K a s y F i s k a l n e K a t o w i c e . p l

KASY FISKALNE KATOWICE

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I SERWIS KAS FISKALNYCH

KASY FISKALNE DLA LEKARZY KATOWICE, SOSNOWIEC, CHORZÓW, MYSŁOWICE, TYCHY, RUDA ŚLĄSKA


      Kasy fiskalne dla lekarzy Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Kasy fiskalne dla lekarzy Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Kasy fiskalne dla lekarzy Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

W szczególności dla branży medyczne – oto kasy fiskalne dla lekarzy

Elegancka kasa fiskalna to nie wszystko, szczególnie w przypadku, gdy chodzi o taką wymagającą grupę zawodową, jaką są lekarze. W odpowiedzi na potrzeby naszych szanownych klientów uzupełniliśmy swoją ofertę o atrakcyjne, solidne i niezawodne kasy fiskalne dla lekarzy. Jak wiadomo – obowiązek ewidencjonowania to kwestia, od której nie można uciec. Zatem lepiej będzie, jeśli każdy sobie ułatwi tego realizację jak najbardziej. Dzięki naszej ofercie drodzy Państwo możecie szybko wyposażyć swój gabinet lekarski bądź dentystyczny w najlepszy do tego celu model. Oto kilka cech, którymi wyróżniają się prezentowane przez nas kasy fiskalne na tle innych.

To kasy fiskalne mające ogromne możliwości – oto dlaczego:

  • Ergonomiczna obudowa dedykowana dla wszystkich osób świadczących usługi medyczne, to ważne bowiem gabinet lekarski czy dentystyczny nie powinien być „zagracony” dodatkowym sprzętem. Mała, wygodna obudowa to dobre rozwiązanie.
  • Oferują zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Ma to znaczenie, ponieważ zostało to wymagane przez Ministra Finansów.
  • Zaawansowane zarządzanie energią pozwala na ekonomiczne i energooszczędne wykorzystanie kasy
  • Wydajne i niezawodne akumulatory, pozwalają na ciągłą pracę przez wiele godzin.

To tylko kilka przykładowe właściwości prezentowanych w ramach naszej bogatej oferty kas dla lekarzy i innych osób z branży medycznej. Już wkrótce, bowiem w marcu będzie to obowiązek. Prosimy nie zwlekać z zakupem kas do ostatniej chwili – zapraszamy Państwa już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty.