w w w . K a s y F i s k a l n e K a t o w i c e . p l

KASY FISKALNE KATOWICE

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I SERWIS KAS FISKALNYCH

SERWIS KAS FISKALNYCH KATOWICE, SOSNOWIEC, CHORZÓW, MYSŁOWICE, TYCHY, RUDA ŚLĄSKA


Atrakcyjna sprzedaż to nie wszystko - serwis jest konieczny!

Troska o najwyższą jakość usług doprowadziła do tego, że wzbogaciliśmy ofertę naszej firmy nie tylko o sprzedaż wysokiej jakości kas fiskalnych od sprawdzonych producentów, ale także o kompleksowy serwis, który to jest gwarancją tego, że nie będą mieć Państwo problemów z zakupionym u nas sprzętem, bo nawet jeśli stanie się tak, że coś pójdzie nie tak – jesteśmy zawsze do usług. Nasz serwis to Państwa gwarancja bezproblemowego użytkowania kas fiskalnych. Warto już w tym miejscu przyjrzeć się licznym powodom, które sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji.

      Serwis kas fiskalnych Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Serwis kas fiskalnych Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska       Serwis kas fiskalnych Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Tychy, Ruda Śląska

Nasz serwis jest:

  • obsługiwany tylko i wyłącznie przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą,
  • oparty o ściśle określone ramy, co pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości standardów,
  • zapewnieniem właściwej opieki serwisowej dla każdego kupowanego u nas sprzętu,
  • gotowy do pomocy przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Co jeszcze dajemy z siebie?

Co ważne, cechuje nas również jak najbardziej indywidualne podejście do każdego klienta. Nikogo nie faworyzujemy, każdego traktujemy z szacunkiem. Lubimy wyzwania, podejmiemy się każdej naprawy. Chcemy osiągnąć doskonałość w naszej branży, jak również w samej obsłudze klienta. Jeśli tylko będą mieć Państwo jakie dodatkowe pytania odnośnie do serwisu czy sprzedaży kas fiskalnej, zachęcamy już z tego miejsca do kontaktu z nami. Może to być kontakt za pośrednictwem poczty e-mail, jak i telefoniczny – wedle Państwa uznania. 

Zapraszamy serdecznie już dziś!